OFEROWANE USŁUGI


Wszytkie naprawy dokonywane przez nas wykonywane są z najwyższą starannością oraz “zgodnie ze sztuką”, w każdą naprawę wkładamy tyle pracy ile ona wymaga i jeszcze więcej serca. Na wszystkie naprawy udzielamy 90 dniowej gwarancji.

W dzisiajszych czasach wiele osób nie potrafi funkcjonować bez telefonu, dlatego wszelkie usługi realizujemy tak szybko jak to tylko możliwe. Zawsze są Państwo informowani o
szacunkowym czasie realizacji.

Poniżej prezentujemy listę wykonywanych przez nas napraw.


WYMIANA WYŚWIETLACZY I SZYBEK


Wyświetlacz i szybka są podzespołami które najczęściej ulegają awarii w nowoczesnych smartfonach. Oferuję wymianę wyświetlaczy w cenie od 70 zł+ koszt wyświetlacza. Jeśli wyświetlacz jest sprawny polecam wymianę samego dotyku /szybki Często generuje to mniejszy koszt niż w wypadku wymiany wyświetlacza a efekt jest identyczny lub nawet lepszy niż w przypadku nowego wyświetlacza z szybką, ponieważ wyświetlacz zostaje oryginalny.dzięki doświadczeniu i odpowiedniej technoligii gwarantuję, że nowy wyświetlascz jak również nowy dotyk nie zacznie się samoczynnie odklejać jak często to ma miejsce w telefonach które dostaję do naprawy "po innych serwisach"

 


NAPRAWY SMARTFONÓW I TABLETÓW


- - Naprawy po zalaniach
- Wymiana głośniczków
- Naprawa gniazd ładowania
- Naprawa włączików i przycisków
- Wymiana “niewymiennych” baterii
- Aktualizacje /zmiany systemu
- Naprawy systemów uszkodzonych podczas nieautoryzowanych zmian
- Całkowita regeneracja wizualna smartfona, możliwość zmiany koloru,
po tym procesie smartphone wygląda jak nowy.

 

Wykonujemy również usługi których nie ma na powyższej liście.
W razie wątpliwości z chęcią odpowiemy na wszytkie pytanie telefonicznie
bądź poprzez e-mail


POZOSTAŁE NAPRAWY


Na rynku obecnie jest cała masa urządzeń które nie sposób wymienić jak również trudno wymienić wszytkie usterki które jesteśmy w stanie wyeliminować, dlatego jeśli chcieliby Państwo skorzytać z nasych usług, a nie mają Państwo pewności czy zajmujemy się tego typu naprawami serdecznie zapraszamy do kontaktu..